Filmimees Joomla videogalerii

Joomla CMS koduleht Filmimees

Filmimehe koduleht nuttis juba mõnda aega korraliku veebidisaini ja kepsaka administreerimisvahendi järele. Nii jäigi karmis konkursis sõelale Espresso ja Joomla. Filmilindistiilis kliendi poolt hallatav flash-pildigalerii osutus kõige visamaks vastupunnijaks, aga viimaks suruti ka tema oma kitsastesse raamidesse.

One thought on “Filmimees Joomla videogalerii

  1. Minu meelest on see korralik veebikujundus, kui välja arvata, et tekst on jällegi liiga laiaks veniv ning natuke raskesti loetav Teha tekst kitsemaks, kaheks/kolmeks tulbaks ning contenti ala loomulikult tekkiv ümbritsev valge border ka kõhnemaks Viia peamised viited vasakule poole, vaataja suunast vaadatuna. Alla poole jätta natukene rohkem white spacei – ning seda ka iga elemendi endi vahele.

    Liigendada erinevad koduleheküljed peenikeste maheda värviliste äärte/borderite abil. “Kes Me Oleme” rubriigi alla panna paar illustratsiooni/pilti looks kiiremini parema üldmulje kui tekst mille lugemisse tuleb süveneda aga mis pole tavakasutaja/vaataja jaoks niivõrd eluline või oluline.

    Üldmulje on aga positiivne – Võibolla tagatausta gradient võiks alustada rohelisega, minna purpuriks ning siis mustaks – ehk vaade oleks meeldivam kui ülevalt alla jookseksid heledad toonid tumedamaks.

Comments are closed.