DnB NORD Tee head v3

Kampaanialehe muudetud kujundus

On üks koduleht, mis muutub iga aasta, sest 7. mail toimub juba neljandat aastat järjest laste Teatejooks. Sedapuhku 18 erinevas paigas üle Eesti. Jooksma oodatakse üle 7000 lapse. Teatejooks toimub tänavu samaaegselt Tallinnas kesklinnas ja Nõmmel, Tartus, Pärnus, Paides, Toilas, Rakveres, Otepääl, Haapsalus, Kuressaares, Kärdlas, Raplas, Jõgeval, Viljandis, Valgas, Võrus, Sillamäel, Kohtla-Järvel ja Narvas. Continue reading “DnB NORD Tee head v3”

Hoiusta HTML-vaheleht

Hoiusta Dnb Nord Pank

Hoiustamise alamlehtede aastaaegade seriaal jätkub. Lumehelbed sunniti taanduma püüdliku rohututiga, mis turritab uljalt ning on sobiv näitamiseks nii kevadel kui suvel. Sellise kavala kujundusega säästeti kliendile tuhandeid kroone (mida saab omakorda hoiustada). Välja vahetati vaid kujunduskiht. Sisu ja kood jäi samaks. Bänneritel, mis said samas stiilis välimuse, teeb lennuharjutusi uimane, kuid ulakas lepatriinu.

WordPress Kodufoorumile

kodufoorum

Novembris valmis Joomla CMSil ja Nicetalk’i foorumi komponendiga jututuba, kus arutati igasugu asju, mis rahamaailmas juhtub. Kust saab laenu, kuhu tasub hoiustada. Jaanuari lõpus tegime valmis Kodufoorumi WordPressi platvormile. Installeerisime blogijatele juba tuttavaid pluginaid, mis hoiavad külastajad viimaste teemadega kursis ja lubavad endale subskraibida meelepäraseid teemasid. Kui klassikalises foorumis on uute teemade alustamine suht valutu, siis blogikeskkonnas tuli registreerunud kasutajate eest ära peita kõik adminnis nähtav. See oli alguses päris mõistatus. Lisaks blogi must-have-jubinad Sitemapi automaatne generaator ja Allin1 SEO aparatuur. Continue reading “WordPress Kodufoorumile”

Kodufoorum Joomla!CMS

Kodufoorumi koduleht DnB NORD

Ajal, mil klientidega dialoogi pidamine prindi või telereklaami vahendusel on raskemaks muutunud, tuli DnB NORD ideele esimesena pankadest aidata laenamise-liisimise ja hoiustamise teemal suu puhtaks rääkida Kodufoorumis.
Kodufoorumis saad vaadata ja arutada, mis kogemused on rahval odava laenu saamisel ning kuhu hoiuühistusse raatsib oma raha tallele panna. Kodufoorumisse koonduvad ka kõik kohaliku panganduszanri kuumimad uudised, nii võib Kodufoorumit pidada Eesti pangauudiste portaaliks suisa.
Kodufoorum ehitus Joomla! sisuhaldusele ja sai endale eraldi ajaxipõhise foorumimooduli külge.

DnB NORDi Hoiusta kamapaaniasait

Jututeema number üks on hetkel majanduslangus. Langeb siin ja sealpool ookeani, nagu sügisesi lehti. Et mõnel mehel päris ära ei vajuks, kindlustab DnB NORD kolmeks kuuks stressi-intressi kuuskomaviis. Pane talve üleelamiseks natuke tallele.

Espresso valiti seda sõnumit läbi interneti mitmekeelsetesse massidesse viima – valmisid kampaaniasait ja peotäis countdown bännereid.

DnB NORD Panga lepingud

DnB kellaga kaaned

DnB NORD Panga jooksvad tööd on saanud Espresso tööpäeva lahutamatuks osaks. Kus iganes satute kätte võtma nimetatud panga blanketti või imetlema oma liisingupakkumist läikivate kaante vahel, olete igatahes osa saanud Espresso kvaliteetsest trükidisainist.

Silmailuks siinkohal valik trükiseid 2008. aasta algusest.