Memoriaalansambli landingpage

memoriaalansambel facebook

Memoriaalansambli blogi ei saanudki hoogu ülesse. Nii asendati suure hurraaga loodud veebipäevik landing page’iga, mille ülesanne on külastajad suunata, kas bändi managementi või siis Facebooki fännilehele. Siit kohe küsimus, kui palju üldse on vaja luua enda kodulehti, kui sotsiaalvõrgustikesse saab luua firma, artisti või vabakutselise profiili. Fotod laadida oma veebigalerii asemel Flickrisse, videod YouTube või YouPorni ja jooksvad uudised säutsuda Twitterisse.

Isotexi 3D Flash-tuba

3d tuba kodulehele

Kui mõne asja ehitamine on aega võtnud, siis kõnealuse vahetatavate seinte ja lagedega toa tegemine on küll Espresso rekord. Alustatud sai kõrgete ehitushindade aegu, tollipulk visati mitmeid kordi vihaga ära, aga siin see imeloom on. Abiks olid sisekujundajad 3D Stuudiost ja kui klient poleks käinud piisavalt tihti objektil, oleks me sama nõutult ses samas toas ka jaanipäeva vastu võtnud. Nüüd on mänguasi valmis ning aitab seinad ja laed Isotexi plaatidest ette teha.

DnB NORD Tee head v3

Kampaanialehe muudetud kujundus

On üks koduleht, mis muutub iga aasta, sest 7. mail toimub juba neljandat aastat järjest laste Teatejooks. Sedapuhku 18 erinevas paigas üle Eesti. Jooksma oodatakse üle 7000 lapse. Teatejooks toimub tänavu samaaegselt Tallinnas kesklinnas ja Nõmmel, Tartus, Pärnus, Paides, Toilas, Rakveres, Otepääl, Haapsalus, Kuressaares, Kärdlas, Raplas, Jõgeval, Viljandis, Valgas, Võrus, Sillamäel, Kohtla-Järvel ja Narvas. Continue reading “DnB NORD Tee head v3”

Tele2 kampaaniasaidi loomine

tele2 reklaamihinnad

Kõik Tele2 reklaamivõimalustest –  nii võib pealkirjastada alam-saidi, kuhu on kokku kutsutud mobiiltelefonis nähtavad WAP-reklaamid, SMSide masspostitamine, mail.ee kirjades olevad reklaamsõnumid ja -bännerid. Pluss tavapärane internetireklaam Everyday portaalis. Nüüd on nad kõik kambas vanakooli HTML-lehtedel, ilma ühegi CMSi ning lihtsa administreerimisvahendita. Algselt Photoshopis eraldi kujundatud sisulehed, mis PHPs omavahel tööle pandud. Nii nagu ennemuiste veebi tehti.