Mekaia veebiagentuur alustab

Mekaia= Espresso ja Frukt Kuubis

Elagu Mekaia! Mekaia on Espresso ja Frukt Kuubis ühinemisel tekkinud uus Eesti veebidisaini ja programmeerimisega tegelev kümnepealine firma. Espresso kollektiivile (Mark, Kuldar, Ardi ja Meelis) on pildil nähtav logo ja stardilehe disain HTMLiga viimane töö siia blogisse. Edaspidi kannavad meie teosed Mekaia firmamärki.

Mis saab Espressost? Ühinemisega kaasnevad kuldsed käerauad sunnivad edasi teenima ja väljastama sama kanget ja kompromissitult kofeiinirikast disaini edasipidigi (tegelt on kokkulepe, et me teeme veel paremini). Ela meie seiklustele kaasa Twitteris!

Espresso uus logo ja logo välja töötamine

espresso_logo_saamislugu

Espresso kasutas 2009.aasta alguse vaikust iseenda iluprotseduurideks. Võeti ette oma ajaloo kõige kallim ning ressursinõudlikum projekt – logo uuendus. Firma alguspäevil loodud logo leidis nii palju järgijaid (Arens, Palazzo, Terrarium, City Plaza) või siis satuti tollel hetkel popi kandilise fondi otsa. Tarvis oli edasi liikuda. Briifing toimus 15.aanuaril ning 19.märtsil jäime viimaks tulemusega rahule. Eesmärk oli seniselt tehnitsistlikust ja kandilisest masinkirjast jõuda sujuva kalligraafilise omapärase jooneni. Nagu suure kunstniku allkiri. Loe edasi: Espresso uus logo ja logo välja töötamine

PCT printreklaamid

pct_ref

Mis on ühist Meelisel, Ardil, surfaril ja viisakas tumedas ülikonnas ärimehel? Kindlasti palju asju, aga eelkõige see, et me kõik laseme oma IT värki hooldada asjatundjatel PCT Arvutitest. PCT juures on hea see, et nad tunnevad Eestis vähestena Apple pille, mis meie jaoks on oluline nagu õunamahl.

Fotod tegi Maris.

Renault ABC Motors

abc_dets08

Autosid on palju ja need kipuvad päris sarnasteks kätte minema. Isegi uuele mudelile ei taipa linnaliikluses järele vaadata, juhul, kui sellele pole tehtud silmahakkavaid rallikleepse. Kogu Renault’ mudelivalik sai Espressost uued kuued, eesmärgiga: ABC, hakka silma!

Linna peal on täheldatud mitte ainult ABCMotorsi autode silmahakkamist, vaid ka konkurentide järeletegimist 🙂

PCT Arvutid

IT-maailmas loeb referents. Arvutihooldusele (muide, nad müüvad ka Apple toodangut) leiab kõige lihtsamalt kliente, kui näidata, kes juba antud partnerit usaldavad.

Espresso organiseeris onsite fotosessioonid ja valmistas viisakad visuaalid, millest trükiversioon läks ajakirjadesse ja ka tollasesse veebiversioon üles.