Mekaia veebiagentuur alustab

Mekaia= Espresso ja Frukt Kuubis

Elagu Mekaia! Mekaia on Espresso ja Frukt Kuubis ühinemisel tekkinud uus Eesti veebidisaini ja programmeerimisega tegelev kümnepealine firma. Espresso kollektiivile (Mark, Kuldar, Ardi ja Meelis) on pildil nähtav logo ja stardilehe disain HTMLiga viimane töö siia blogisse. Edaspidi kannavad meie teosed Mekaia firmamärki.

Mis saab Espressost? Ühinemisega kaasnevad kuldsed käerauad sunnivad edasi teenima ja väljastama sama kanget ja kompromissitult kofeiinirikast disaini edasipidigi (tegelt on kokkulepe, et me teeme veel paremini). Ela meie seiklustele kaasa Twitteris!

Sendsmaily disain

sendsmaily email marketing

Sendsmaily (endise nimega Youhavemail) on uus emailimarketingi veebipõhine tööriist. Jah, vaid Facebook ja Twitter ei tee ära kogu klientidega sidepidamist. Email on jätkuvalt killer application. Sendsmaily on eestipärane turundaja tarkvara saatmaks kümneid tuhandeid emaile klientidele, olles kindel, et neid kuvatakse korralikult erinevates emailiprogrammides (Outlook, Gmail, Mail, Hot jne). Kui Sendsmaily ise on programmeeritud ussisõnu (phyton) kasutades, siis maailmale mõeldud veeb on vana hea WordPress. Espressolt disain.

Rahvahariduse Seltsi WordPressi-leht

jakobhurt wordpressi theme espressolt

Kuulus eestluse kandja Jakob Hurt hakkas enda 170nda sünniaastapäeva puhul Põlva Rahvahariduse Seltsi abil blogi pidama. Aitasime ülesse sättida WordPressi platvormi, millele mässisime rahvariide vööd paar tiiru ümber. Nüüd on koht, kust saab Jakob Hurda ja samanimelise Põlva Rahvahariduse Seltsi tegemistel-toimetustel silma peal hoida.

Filharmoonia tasuta kujunduskavand

Tallinna Filharmoonia kujunduskavand

Kujunduse tegemisel püstitasime endale 3 peamist eesmärki – et leht oleks erksam ja elavam, et kujundus annaks paremini edasi Tallinna Filharmoonia tegevusala omapära (muusika, kultuur, filharmoonia) ning et kodulehel kuvatud info oleks hästi struktureeritud ning tähtsuse järjekorras kuvatud. Loe edasi: Filharmoonia tasuta kujunduskavand

Memoriaalansambli landingpage

memoriaalansambel facebook

Memoriaalansambli blogi ei saanudki hoogu ülesse. Nii asendati suure hurraaga loodud veebipäevik landing page’iga, mille ülesanne on külastajad suunata, kas bändi managementi või siis Facebooki fännilehele. Siit kohe küsimus, kui palju üldse on vaja luua enda kodulehti, kui sotsiaalvõrgustikesse saab luua firma, artisti või vabakutselise profiili. Fotod laadida oma veebigalerii asemel Flickrisse, videod YouTube või YouPorni ja jooksvad uudised säutsuda Twitterisse.