Isotexi 3D Flash-tuba

3d tuba kodulehele

Kui mõne asja ehitamine on aega võtnud, siis kõnealuse vahetatavate seinte ja lagedega toa tegemine on küll Espresso rekord. Alustatud sai kõrgete ehitushindade aegu, tollipulk visati mitmeid kordi vihaga ära, aga siin see imeloom on. Abiks olid sisekujundajad 3D Stuudiost ja kui klient poleks käinud piisavalt tihti objektil, oleks me sama nõutult ses samas toas ka jaanipäeva vastu võtnud. Nüüd on mänguasi valmis ning aitab seinad ja laed Isotexi plaatidest ette teha.

Motion graphics 2008-2009

Koostasime väikese kollaaži seni Espressos valminud liikuva graafika (motion graphics) töödest.

Get the Flash Player to see this player.

Pedigree koeratoidulehed

pedigree_veeb

Eesti, Läti ja Leedu koertel ei olnud kohalikus veebis mitte kuhugi minna. Ei mingit tsätti, infot õige toitumise, treenimise, või kasvõi nimevaliku kohta.

Selle korralageduse likvideerimiseks palkas Pedigree kaubamärgi taga seisev Mars Baltic suured koerasõbrad Espressost. Teile ja teie koerale imetlemiseks on nüüd veebis värskest tumekollasest lõhnavad pedigree.ee , pedigree.lv ja pedigree.lt

RIA interaktiivne videojuhend

Struktuuritoetuse infosüsteem on Riigi Infosüsteemide Arenduskeskuse poolt hallatav elektrooniline keskkond toetluse taotlemiseks Euroopa Liidu struktuurifondidest infoühiskonna arendusprojektide läbiviimiseks ning taotluste menetlemiseks ja aruandluseks.

Et ka tavaline omavalitus, kellel mõne hea projekti jaoks € vaja on, sellistest keerulistest sõnavõttudest aru saaks, osales Espresso Struktuurfondide interaktiivse juhendi valmistamise konkursil, võitis selle, ja veetis suure tüki suve rannas videotöötlust tehes. Ja pärast pääses suurtega ka samale lehele.

Diktoritekstile filmisime eesti.ee portaalis tausta ja monteerisime-sünkroniseerisime selle mitmeks peatükiks, mis on vastavalt kas taotlejale või hindajale sobivad. Head rahataotlemist!

G4S koduvalve kampaania

g4s_koduvalve kampaania espressolt

G4Si märtsi-aprilli müügikampaania “Koduvalve” kannab konkreetset sõnumit – “Hoia oma kalleid asju!” . Espresso teostada on kampaaniaveeb, bännerreklaam veebis, ja lõpuks ka kõige tähtsam, telereklaam.

2+2 pikka ja 1+1 lühikest klippi, undpeletavad tähtajad ja uhked samovarid. Vana tõde, et parima supi keedab üks kokk korraga – Espresso oli kättpidi juures filmimisel, hoidis ainuisikuliselt ära kogu postproduktsiooni ja saatis hõbekandikul stuudio ukseni.