Espresso italiano sertifikaadi kohv

Espressole võib julgelt omistada Itaalia kultuuri ja loovusmeisterlikkuse globaalse suursaadiku tiitli. Tänapäeval on igal kohvitootjal äärmiselt lihtne oma kohviubade pakendi peale “Espresso” kirjutada ja see müüki paisata. Paraku näitab kogemus, et nii tõepoolest tehakse, kuid tihtilugu on pakendi sisu tõelistest espressoubadest väga kaugel mille tulemusena kohvijook, mis peaks pakkuma ülimat naudingut, tekitab hoopis pettumust ja rahulolematust. Et selline tarbijate petmine lõpetada, asutati 1998. aastal INEI, ehk “International Institute of Italian Espresso”, mis kontrollib ja aitab säilitada tõeliselt ehtsa “Espresso” silmapaistvaid omadusi ning põhiväärtusi ning mis lubab kasutada vaid spetsiaalseid kohvisegusid, kõrgetasemelist tehnilist sisseseadet ja asjatundlikke masinaoperaatoreid.

INEI ja IICT (International Institute of Coffee Tasters) on üheskoos määranud väga täpsed ja ranged parameetrid, mis lubavad hinnata espresso kvaliteeti, võrreldes selle omadusi äärmiselt spetsiifilise maitse- ja lõhnaprofiiliga, mis määrab ära kõik need tähtsad nüansid, mis teevad espressost tõeliselt aromaatse ja nauditava joogi.

Espresso tootevalikus olevad Espresso Italiano sertifitseeritud kohvid:

La Genovese
La Genovese Qualità Royal
La Genovese Qualità Oro

Jolly
Jolly Caffe Crema

Saturno
Saturno 1 Bar Super
Saturno 1 Bar Caracol

Parana Caffe
Parana Espresso Italiano

Tõeliselt kirgliku kohvisõbra rõõmuks oleme kokku pannud valiku maailma parimaid ja mainekate auhindadega pärjatud Espresso Italiano sertifikaadi oakohvisid. Proovige kuidas maitseb tõelistest Itaalia espressoubadest valmistatud kohv. Garanteeritme unustumatu maitseelamuse!

Kohvioad, espressooad
Võrdle