Tagastamine

Kui ostetud toode sulle mistahes põhjusel ei sobi, on sul õigus see tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates kättesaamisest. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud, peab olema vigastamata kujul originaalpakendis, koos kõikide markeeringutega ja täiskomplektis. Kui kaupa ei ole kasutatud sihtotstarbeliselt või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Espressol õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Espresso vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul. Seepärast soovitame kauba kättesaamisel avada pakend võimalikult ettevaatlikult, seda kahjustamata ja esimesel võimalusel peale kätte saamist. Kauba transpordikulu ei kuulu tagastamisele.

Toote tagastamiseks või ümbervahetamiseks täida Espresso taganemisavalduse tüüpvorm (PDF) ning lisa täidetud taganemisavaldus tagastatava toote juurde või saada see meiliga aadressile espresso@espresso.ee. Kirjas märgi tellitud kauba nimetus, arvenumber, maksmise kuupäev ning soovi korral tagastamise põhjus. Raha tagastame ülekandega samale pangakontole, millelt makse kauba eest laekus ning teeme seda 14 päeva jooksul peale kauba tagastamist. Kauba tagastamise kulud kannab Ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Võrdle