Miks osta kohvi või kohvimasin Espresso Grupist

Espresso Grupp OÜ on JURA ametlik internetimüüja.

Espresso.ee e-poest leiad Eesti ühe suurima valiku

  • kohvi,
  • JURA kohvi- ja espressomasinaid,
  • ja nende masinate lisa- ning hooldustarvikuid.

E-poest leiab sobivaid tooteid nii koju ja kontorisse kui ka aktiivse kasutusega toitlustusasutustesse.

Hakka Espresso püsikliendiks ja oled alati plussis!

Püsikliendina saad alati igalt ostult soodustust:

KOHVID -10%
JURA KOHVIMASINAD -5%
JURA HOOLDUS JA LISATARVIKUD -5%

Püsikliendiks registreeruda on väga lihtne, luues oma kasutajanime ja parooliga konto või registreerudes Facebooki või Google konto abil. Edaspidi on e-poodi sisselogimine vaid ühe kliki kaugusel. Registreeru püsikliendiks siit.

Luues konto saad edaspidi vormistada oste kiiremini, sest me peame Sinu eest meeles Sinu andmeid ja aadresse (need väljad on hiljem täidetud automaatselt) ning varem ostetud tooteid. Samuti näed oma tellimuste staatust ja ajalugu.

Soodustus rakendub kontole sisse loginud klientidele automaatselt.
Pane tähele, et püsikliendi soodustus ei lisandu juba soodustusega toodetele.

Espresso e-poe mugavas ostukeskkonnas on lihtne liikuda ja sobivaid tooteid tellida. Sõbralikud ja asjatundlikud klienditeenindajad on samuti sinust vaid telefonikõne kaugusel, et aidata sind ostmisel ja parima lahenduse väljavalimisel.

Kohvitootjad, keda Espresso Grupp esindab ja kelle toodangut teile pakume, on International Coffee Tasting võistluste degustaatorite poolt korduvalt tunnustatud maailma parima kohvi tiitli vääriliseks. Täpsema info leiad siit

Espresso Grupp OÜ on tunnustatud Krediidiinfo poolt “Edukas Eesti Ettevõte” tiitliga aastatel 2016, 2017 ja 2018. „Eduka Eesti Ettevõtte“ tiitel on tugeva ettevõtte tunnus, mille puhul võivad kliendid ja koostööpartnerid kindlad olla, et meie puhul on tegemist usaldusväärse koostööpartneriga, kes suudab edukalt majandada ja täita oma finantskohustusi.

Meie e-poes kehtib parima hinna garantii, seega soovime tagada sulle alati soodsaima hinna ja kaupade kiire kohaletoimetamise.

Kõikidel Espresso.ee e-poest ostetud kaupadele on muidugi ka 14-päevane tagastusõigus.

Võrdle