Saturno Caffè

Ettevõttest

Saturno kohvi logoPärast Teist maailmasõda hakkas suure kiirusega arenema itaallaste elatustase ning kohvikud täitusi inimestega. Tänu sellele avaski itaallane Pietro Notti 1952. aastal Alessandria linnas esmakordselt oma esimese käsitöö kohvipoe, mille eesmärk oli pakkuda klientidele parimat kohvielamust. Aastate jooksul arenes väikesest röstikojast välja Saturno kaubamärk ja ettevõtte. Torrefazione Saturno on tänase päevani sama perekonna kuuluvuses olev kohvi röstikoda, kellel on nüüdseks üle 70 aasta kogemusi kohviäris. Ettevõtte auks ja uhkuseks on vaid maailma parimatest kohviubade sortidest valmistatud kohvisegud, mille röstimisprotsess on viimistletud täiuslikkuseni.

Röstikoda

Torrefazione Saturno kohvi röstimine on kui kunst, mis nõuab sügavat arusaamist kohviubade sortide unikaalsetest omadustest. Ettevõtte kogenud töölised valivad hoolikalt välja vaid parimad oad ning kasutavad traditsioonilisi Itaalia röstimismeetodeid, et tuua välja kohvi parim maitse.

Torrefazione Saturno pakub laias valikus kohvisegusid, millest parimad on võitnud mitmeid kuldmedaleid International Coffee Tasting võistluselt kui on teeninud ka Espresso Italiano sertifikaadi.

Lisaks suurepärase kohvi tootmisele peab Torrefazione Saturno oluliseks ka jätkusuutlikkust ja sotsiaalset vastutust (ESG). Ettevõte teeb koostööd kohvitootjatega, kes tagavad õiglased tingimused kõigile tootmisahela osapooltele, samuti toetatakse erinevaid sotsiaalseid ja keskkonnaalaseid algatusi.

Saturno kohviubade päritolumaad
Saturno kohviubade päritolumaad

Saturno kohvivalik Espresso Grupis

Saturno kohviubade päritolumaad
Kohviuba Saturno 1 Bar Super
Kohviuba Saturno 1 Bar Caracol
Kohviuba Saturno 1 Bar Caracol

 

 

 

 

 

Tutvu Saturno Caffe kodulehega siit!

Võrdle