JURA

JURA kindlaks põhimõtteks, et kohvi juures kompromisse ei tehta ning kvaliteet peab püsima kõrgeimal tasemel – seda nii kohviubade valikul, röstimisel kui ka oma lõpp-punktis, ehk kliendi kohvitassis. Ja nii ongi 2007 aastal asutatud röstikojas JURA kohvide puhul kasutatud ja arendatud vaid kõige innovaatilisemaid röstimismeetodeid koos kõige uuema tehnika ja uuendusmeelse lähenemisega igale üksikule tootmisetapile.

JURA teeb suuri investeeringuid,

et kombineerida omavahel kohviröstimise iidseid traditsioone ning kõige tänapäevasemaid tehnilisi seadmeid, millele lisandub ka suur kirg ja armastus kohvi vastu, mis JURA töötajaid ühendab. Seda kõike selle nimel, et hoida sama kõrgeid kvaliteedistandardeid ka JURA kohvile nagu seda on aastakümneid JURA espressomasinatele ja kohvimasinatele ning olla oma klientide ootuste kõrgusel, kes pole harjunud ei millegi muu, kui ainult parimaga, mida saada on.

Et olla kindel tooraine kvaliteedis, toimub järjepidev kvaliteedikontroll, kuhu on kaasatud hinnatuimad kohvieksperdid, kes viivad läbi pidevaid tooraine testimisi ja lõpptoodangu degusteerimisi. Kõik need pingutused mängivad üliolulist rolli – tänu degusteerimistele on võimalik tuvastada kohvisortide peenemaid nüansse, võrrelda toorainet kõrgeimate rahvusvaheliste kvaliteedikriteeriumitega ning arvestada selle juures nii edasimüüjate kui ka lõpptarbijate väljakujunenud ootusi.

Aastakümnete pikkused kogemused JURA espressomasinatega ja kohvimasinatega, teaduslik arendustöö, degusteerijate ülitundlik maitsemeel ja kirg kohvi vastu on need elemendid, mis garanteerivad täiusliku aroomi ja maitse igas JURA kohvioas. Näiteks World of Coffee segu on spetsiaalselt välja töötatud barista võistlusteks!

Pole kahtlustki – JURA kohv on parim!

Menüü
Võrdlen tooteid