JURA kohvimasinatest

Jura Logo

Usaldusväärne Šveitsi kvaliteet

Töökindlus, uuenduslikkus, täpsus ja jätkusuutikus on vaid vähesed omadussõnad, mis iseloomustavad JURA põhiolemust. JURA on Šveitsi ettevõte, mis on ainsana maailmas keskendunud just vaid esmaklassiliste täisautomaatsete kohvimasinate valmistamisele. See teeb temast selge turuliidri kohvimasinate turul. Kõik JURA espressomasinaid on äärmiselt kasutajasõbralikud ja efektse välimusega, pakkudes seejuures parimat kohvi.

Esmaklassiline kohv

Selleks, et pakkuda vaid esmaklassilist kohvielamust, töötab JURA espressomasinate valmistamise nimel 70 insenerist koosnev meeskond. Kogu tiimi töö käib selle nimel, et pakkuda alati värskelt jahvatatud ja vaid parimat kohvi. Ning seda kõigest ühe nupuvajutusega.

Inseneride igapäeva töö püüab leida ainult parimaid lahendusi, mis aitaksid sul nautida seda imelist kohvi nii kodus kui kohvikus. Seetõttu jõuti hiljuti uue verstapostini murrangulise impulss-tõmbeprotsessiga (P.E.P.®). Selline uuenduslik edasiarendus võimaldab sulle pakkuda väikeste kohvijookide valmistamisel enneolematult täiusliku aroomi.

Lihtne kasutada

JURA espressomasinad on tuntu lihtsa ja loogilise kasutusmugavuse poolest. Siinkohal võib näitena tuua kasvõi RFID-tehnoloogia, mille kaudu on filter ja kohvimasin juhtmevabalt ühendatud. Tänu sellele tunneb masin automaatselt filtri ära ja oskab valida sobivad seadistused.

Rabav kujundus

Šveitsi disain ja arhitektuur on maailmas üldtuntud. See ei puudu ka Šveitsi juurtega JURA kohvimasinatelt. JURA espressomasinad on väljendusrikkad, stiilsed ja selgete joontega. JURA espressomasinad on valmistatud vaid kõrgetasemelistest materjalidest. Nende kokkupanekul on silmas peetud ülimat täpsust ja esmaklassilist meisterlikkust. Seega ei ole JURA kohvimasin mitte vaid kohvijookide valmistamiseks vaid omab ka efektset sisekujunduse elemendi rolli. Selle võimsus, silmapaistvus ja ehedus kestab pikki aastaid.

Jätkusuutlikkus ja keskkonnasäästlikkus

JURA peab oma tootmise juures väga tähtsaks keskkonnateadlikkust ja jätkusuutlikkust. Seetõttu kasutatakse äärmise vastutustundlikkusega nii espressomasina tegemiseks vajalikke ressursse kui energiat. See on ka põhjus, miks JURA täisautomaatseid espressomasinaid pakub – need on energiatõhusad ja väldivad ebavajalikke pakendijääke.

Üleilmne teenus

JURA espressomasinad kestavad pikki aastaid. Nende usaldusväärne kvaliteet ei lange ka peale aastaid tihedat kasutamist. Selleks, et pakkuda su masinale maksimaalset eluiga, saad sa uuendada espressomasina komponente ja seeläbi säästa väärtuslikke ressursse. Selleks on loodud tihe üleilmne võrgustik, mis hõlmab hooldustehaseid, esindusi ja JURA volitatud hoolduskeskusi.

Kohvimasinad koju

Kui sa otsid parima valiku ja hinnaga JURA täisautomaatset espresso- ja kohvimasinat, oled täpselt õiges kohas. Meie valikust leiad suurima valiku masinaid koju.

Hooldustarvikud

Kasuta alati spetsiaalseid JURA kohvimasina hooldusvahendeid. Vaid sedasi saad garanteerida, et sinu masina eluiga oleks võimalikult pikk ning sellega tehtav kohvi maitseks alati suurepäraselt.

Lisatarvikud

Muuda oma kohvinauding veelgi imeliseks! Siit leiad mitmeid lisatarvikuid, mis aitavad sul kohvijoogist saada maksimaalset elamust. Ideaalselt vahustatud piim, alati soojad kohvitassid ja perfektsel temperatuuril piim on vaid vähesed neist.

ONO maailm

ONO on täiuslik ühe tassi espressomasin kõigile kohviarmastajatele, kes väärtustavad suurepärast kvaliteeti ning hoolivad keskkonnast. See pole pelgalt espressomasin – ONO loob tõeliselt unikaalseid kohvinaudingu hetki. ONO on innovaatiline ja hetkel ainulaadne espressomasin. Avasta ONO ning ole iseenda barista.

Kohvimasinad kontorisse

Siit leiad JURA professionaalse täisautomaatse kohvimasina oma kontorisse, kohvikusse või majutuskohta. Sobilike masinaid leiab nii 10-80 tassise kohvi tarbimisega kasutuskohta.

JURA tehnoloogiad

P.R.G toodet tuvastav veski

Uuenduslik toodet tuvastada oskav P.R.G. veski tagab igale kohvijoogile optimaalse jahvatusastme. Kohviveski on elektrooniliselt juhitav ja väga suure jõudlusega. Ta kohandub eelmääratud jahvatusastme järgi silmapilkselt, seega palju kiiremini ja sagedamini, kui seda oleks võimalik käsitsi teha. Veski võimaldab valida nii väga peent jahvatusastet väikeste kohvijookide valmistamiseks kui ka väga jämedat jahvatusastet erilisemate kohvijookide jaoks.

Kusjuures kõik see reguleerimine toimub iga joogi valmistamisel automaatselt, seega ei ole sul vaja muret tunda õige käsitlemise pärast. Kuid kui soovid, saad vajadusel jahvatusastet ka käsitsi valida, kasutades selleks aroomi valimise funktsiooni.

Nutikas veesüsteem (I.W.S.®) CLARIS Smartiga

Vesi on kohvi põhielement, sisaldades seda lausa 98%. Selleks, et sinu kohv saaks täiuslik, on vaja kasutada värsket ja külma vett. Filtreerimata vee kuumutamisel ladestuvad masinasse kaltsiumiühendid ja tekib katlakivi. Siinkohal tuleb aga appi JURA nutikas lahendus CLARIS Smart veefilter.

  • CLARIS Smart veefilter pikendab masina tööiga kaitstes teda kaltsiumiühendite eest.
  • Kasutades filtrit ei ole sul vaja masinat katlakivist puhastada.
  • Tulemuseks on kvaliteediga vesi ja kohv
  • Uuendusliku tehnoloogiaga nutikas veesüsteem (I.W.S.®) tuvastab ilma igasuguse seadistamiseta, kas filter on sisestatud.
<

Tark eeltõmbesüsteem (I.P.B.A.S.©) ja impulss-tõmbeprotsess (P.E.P.®)

I.P.B.A.S on eeltõmbesüsteem toob maksimaalselt esile iga kohvisordi maitse. Kusjuures seda kõike röstist olenemata.

Iga täisautomaatse kohvimasina keskne osa on tõmbekamber. JURA espressomasinates on reguleeritava suurusega tõmbekamber, mis mahutab 5–16 g kohvipulbrit. See võimaldab sul saada täpselt enda maitsele sobiva kohvi.

Tänu impulss-tõmbeprotsessile (P.E.P.®) eraldub täielik aroom ka väga väikeste kohvijookide (nt. espresso ja ristretto) puhul. See on võimalik, sest vesi surutakse läbi jahvatatud kohvi väikeste impulssidena, mis tagab optimaalse tõmbeaja.

Piima ja piimavahu valmistamine, temperatuuri reguleerimine

Mitmete kohvijookide valmistamiseks (nt. cappuccino, latte macchiato jt) kasutatakse piima või piimavahtu. Parima ja maitsemeeli ülendava piima saad just JURA uuenduslikest piimavahustitest. Nendes on kasutusel murranguline peene vahu tehnoloogiat. See pakub sinu kohvijoogile peene tekstuuriga püsivat piimavahtu. Kuid soovi korral võid ka lihtsalt soojendada piima soovitud temperatuurini.

JURA kohvimasinate korduma kippuvad küsimused

Kõik täisautomaatsed kohvimasinad töötavad ühe eesmärgi nimel – pakkuda sulle kohvielamust. Sellest hoolimata erinevad need masinad aga oma tehnoloogia poolest. Just JURA paistab silma oma eriliste tehnoloogiate poolest, mis tagavad sulle eriti kvaliteetse kohvijoogi.

JURA espressomasinad on silmatorkavalt elegantse disainiga ja neid on ääretult lihtne kasutada. Nii võid suure hulga kohvijooke saada kõigest ühe nupuvajutusega.

Seega ostes JURA espressomasin, ei maksa sa mitte prestiiži vaid nutikate tehnoloogiate ja mugavate funktsioonide eest.

Kuidas on võimalik saada nii pehmelt kreemine, tihke ja magusam vaht, kui seda on teistel piimavahustajatel? Selle põhjuseks on uuenduslik piimavahustuse süsteem, mis on integreeritud JURA kohvimasinatesse. See koosneb kahest sektsioonist ja piima vahustatakse kaks korda. Tänu sellisele meetodile eemaldatakse piimast suured mullid.

Oled kindlasti märganud, et JURA kohvimasinate juures on eraldi välja toodud P.E.P tehnoloogia olemasolu. See on eriline veega varustamise võte, mis tagab ideaalse espresso ja ristretto. Selle tehnoloogia abil surutakse vesi läbi kohvi järjepidevate lühikeste intervallidega. Nii saab kohvist kaasa võtta vaid parimad kvaliteediomadused.

P.E.P tehnoloogia funktsioon on eriti tähtis väikeste jookide puhul (kuni 40 ml). Põhjuseks see, et just selliste jookide puhul on vajalik tunnetada kohvi delikaatsust – maitseid, järelmaitseid ja aroome – kõige seda väikses tassis.

JURA on Šveitsi firma, mis alustas kodumasinate tootmist juba aastal 1931. Ligi pool sajandit hiljem sai temast aga juhtiv kohvimasinate tootja maailmas. See teeb JURAst ühe vanima kohvimasinate müüja.

Hoolimata oma pikaaegsest turul olekust, ei ole jäädud loorberitele puhkama vaid püüeldakse aina paremuse poole. Seega tuuakse pea iga aasta välja uuendusi, mis muudavad nende kohvimasinate kasutamise veelgi lihtsamaks ja kohvi täiuslikumaks.

Selline kohvimasinate tootmisele spetsialiseerumine aitab täielikult keskenduda just ideaalse kohvi valmistamisele. Seetõttu võib julgelt öelda, et masina iga osa, funktsioon ja väline detail on parimat kogemust ja lõppkasutaja rahulolu silmas pidades hoolikalt läbi mõeldud.

Poodides ringi vaadates ei jää märkamata, et kohvimasinate hinnad kõiguvad üsna suurtes vahemikes ja nii võib mõni masin maksta mitmeid kordi rohkem kui teine. Peamine hinnaerinevus tuleb selles kohvimasinas kasutusel olevast tehnoloogilisest erinevusest.

Rohkelt erinevaid lisasid, kasutusmugavus ja -lihtsus ning jookide arvukus on vaid vähesed tegurid, mida leiab just tuntumate brändide kohvimasinatest.

Seega on aastatepikkune uurimistöö ja sellest tulenevad kogemused äärmiselt vajalikud, et pakkuda sulle kvaliteetset ja vastupidavat masinat, mis pakub vaid kõige kõrgema kvaliteediga kohvinaudingut.

Võrdle