Parana

Torrefazione Parana lugu räägib meile kaugetest aroomidest, mida õrnad tuuleiilid on parimate kohviistanduste kohalt endaga kaasas kandnud. Aga mis peamine, see lugu räägib meile peenest kunstist, mida Gianelli perekond on läbi aegade viimistlenud – kunstist, kuidas neidsamu aroome hoida lahutamatu osana oma kaubamärgi juures.

Pole vist vaja isegi mainida, et just seepärast on iga kohviröstimise faasi juures tähtis kogenud meistri juuresolek, kelle oskused ja teadmised pole mitte teoreetilised, vaid on saadud praktilisel kujul põlvest-põlve edasi antava rituaalina ning mida aeg on veelgi täiuslikumaks viimistlenud. Torrefazione Parana saladus seisneb suuresti ootuses – täpsemalt öeldes selles, et kuidas õppida seda ootust nautima ja armastama. Ja olgem ka ausad, ainult siis, kui oad on jõudnud täpselt õige röstimise hetkeni, on nad valmis andma Parana Coffee segule selle ainukordse, endassehaarava ja täiusliku maitse, mis oli ootust ja ootamist väärt.

Aroom, mis ei tunne piire

Juba aastaid hoolitseb Caffe Paranà selle eest, et kõige ehedamad “Valmistatud Itaalias” traditsioonidega tooted jõuaksid ehedal kujul kõikjale maailmas. Kohvi ja kohvijoomise kombed võivad aga riikide lõikes üksteisest kardinaalselt erineda. Ja just seepärast ongi Caffe Paranà võtnud oma eesmärgiks anda alati edasi neid õigeid väärtusi, mis on teinud Itaaliast kohvi kodumaa. Traditsioonid, teadmised ja pidev püüdlus veelgi kõrgema kvaliteedi poole on ainult mõned detailid Caffe Paranà eduloo juures. Ja mainekad auhinnad nii kodu- kui ka välismaiste müügitulemuste eest on ideaalseks visiitkaardiks, mis seda pühendumust peegeldavad.

Harmooniline segu olevikust ja minevikust

Juba 1960. aastast alates valib Caffee Paranà parimad kohvioad, et pakkuda aroome ja maitseid maailma hinnatumatest kohviistandustest.

Ekspertide valik

Tänu toodangu kõrgele kvaliteedile pälvis Caffe Paranà oma ESPRESSO ITALIANO kohvisegu eest Itaalia Kohvisegude kategoorias kuldmedali, mis oli ka kõrgeimaks auhinnaks granuleeritud Itaalia Espresso eest, mis omistati Caffe Paranà’le 2008. aastal Rahvusvahelise Kohvidegusteerimise instituudi poolt.

Võrdle