Golden Group ettevõttest

Kaubamärk Golden Brasil Coffee sündis 1961 aastal Milano väikeses kohvikus, mille omandas hiljem Alunni perekond ja viis üle Rooma kus röstitakse ja pakendatakse ka praegu maailma parimat kohvi. Ettevõtte sai 2015 aastal ISO 9001 kvaliteedisertifikaadi ja MAHE kohvi tootmise sertifikaadi, pöörates suurt tähelepanu säästvatele ja sotsiaalselt vastutustundlikele põllukultuuridele. Lisaks on ettevõte alates 2017. aastast saavutanud Halali ja Kosheri sertifikaadid.

Roheline kohv

Ettevõtte omanikud on pidevalt pühendunud kvaliteetse kohvi otsimisele ja kõrgeima kvaliteediga rohelise kohvi valimisele parimatest istandustest üle maailma, nagu Guatemala, Colombia, Brasiilia, Keenia, Jamaica jt, luues laia valikuga segusid, et saada silmapaistva kvaliteediga kohv, mida hindavad ka kõige nõudlikumad lõpptarbijad. Sisseostetud rohelist kohvi kontrollitakse väga rangelt. Kui kohv ei vasta nõutavatele visuaalsetele ja haistmisomadustele, siis seda ei röstita. Just selline hoiak lõppkvaliteeti on võimaldanud meil konkurentidest silma paista, aidates taaselustada kohvi autentset itaalia traditsiooni.

Golden group kohviKohv on meie perekonna kirga ja tradistsioon

Golden Brasil Coffee on suutnud vallutada kohvigurmaanide maitse terves maailmas, varustades kohviga üle 1200 kaupluse ning üle 1 0000 baari ja restorani.
Kõik sai alguse sellest, et Alessia Alunnist, kellel oli eelnevalt juba 30 aastane kogemus kohvimaailmas, otsustas omandada ajaloolise Milano kaubamärgi “Golden Brasil Coffee”.

Golden Brasil kohv on võitnud rahvusvahelistel Itaalia espresso võistlustel seitse kuldmedalit.
Klientide rahulolu on töötajate suurimaks stiimuliks, mis juhib pereettevõtte tööd igapäevaselt.

Esimestel käivitamise aastatel tegeles Alessia Alunni ise kohvi tootmisega, pannes kõik õpitud teadmised röstimise tehnikasse, konsulteerides ka kohvi tootvate riikide tähtsamate istandustega.

Meie suurim saladus on armastus ja kirg töö vastu, mistõttu jagatakse töötajatega igat detaili – meetodit, mis on võimaldanud meil nüüd olla globaalselt maailma parima kohvi pakkuja “, lõpetab Alessia Alunni.

Võrdle