JURA ENA seeria kohvimasinad

Jura ENA seeria kohvimasin on kompaktne, aga võimas ning mahub ka väiksemasse kööki…

… ning sobib sulle, kui soovid nautida tõeliselt kvaliteetset ja värsket kohvi. ENA 4 ja ENA 8 on Jura automaatsed espressomasinad, mis on veidi kompaktsemad ja veidi soodsama hinnaga, kuid mis on sellegipoolest varustatud Jura tähelepanuväärsete võtmetehnoloogiate ja funktsioonidega.

JURA ENA8 Full Nordic White espressomasin ENA seeria espressomasinates peitub tõhus, kiire ja vaikne Professional Aroma Grinder veski, mis jahvatab igal korral ideaalse koguse ja konsistentsiga kohvi. Veskil on lausa 7 erinevat jahvatusastet, mida saab reguleerida oamahuti ümber disainitud stiilse pööratava kettaga (NB! jahvatusastet võib reguleerida vaid jahvatamise ajal!). Lisaks tervetele ubadele saab ENAdega valmistada maitsvaid jooke ka jahvatatud kohvist. Selleks on masinal olemas spetsiaalne eeljahvatatud kohvi täiteava.

Et tagada igal korral suurepärase kvaliteediga kohv, on ENA kohvimasinates kasutatud Jura kõrgetasemelist impulss-tõmbeprotsessi tehnoloogiat (P.E.P.). Kasutusmugavuse ja igapäevase hoolduse lihtsustamiseks on masinale integreeritud ka puhastus-, loputus- ja katlakivieemaldussüsteem. Nii oamahutis, veepaagis kui ka jäätmesahtlis on olemas sensorid, mis annavad märku, kui neid on vaja täita või tühjendada.

Kuigi tegu on n-ö soodsama hinnaklassi espressomasinatega, pole Jura disainimeeskond väljanägemise pealt allahindlust teinud. Nagu kõikide teiste Jura masinate puhul, võib ka ENA kohvimasina puhul olla kindel, et see näeb sinu köögis ülistiilne välja. Eriti väljapaistev on nende kristallkarahvinidest inspireeritud teemantefektiga veepaak, mis annab muidu üsna minimalistlikule kohvimasinale elegantse mulje. Silinderjas veepaak on küll veidi väiksem, kui teistel Jura masinatel, mahutades kuni 1 liitri vett ja ka Jura Claris Smart+ veefiltri, kuid seda on väga mugav kohvimasina küljest vee lisamiseks eemaldada.

JURA ENA 8 Full Nordic White disainENA masinate üldmõõdud on 27.1 × 32.3 × 44.5 cm ning need kompaktsed gabariidid on ka selle masina üks peamisi müügiargumente. Samuti motiveerivad väiksem veepaak, oamahuti ja jäätmesahtel neid tihedamini vastavalt täitma või tühjendama, millest tulenevalt maitseb ka sinu värske kohv paremini! (Loe, kuidas oma kohv järgmisele tasemele viia siit!)

Lisaks kaunile välimusele on ENA espressomasinatel ka värviline ekraan ning intuitiivne kasutajaliides. Need pole mitte ainult esteetiliselt meeldivad, vaid muudavad ka joogi valimise, redigeerimise ja menüüs navigeerimise imelihtsaks. Võrreldes kõrgema hinnaklassi mudelitega, on ENAde ekraan küll väiksem, kuid kogu info sellel on selge ja arusaadav. Eriti nutiteadlikke rõõmustab kindlasti ka see, et Jura ENA seeria espressomasinad ühilduvad tänu Wifi Connectile ka Jura J.O.E. rakendusega.

Leia endale sobiv ENA seeria kohvimasin siit:

ENA 4 – musta kohvi ja espresso gurmaanidele

 • 4 erinevat jooki 1 nupulevajutusega (espresso, espresso doppio, must kohv, caffè doppio)
 • 3 kohvi kanguse reguleerimise astet
 • Kohvi koguse reguleerimine
 • Lihtne kasutajaliides ja nupuga navigeeritav menüü
 • Eelseadistatud funktsioonid – piisab vaid 1 nupuvajutusest!

Kohvimasin JURA ENA 4 WhiteJURA ENA4 kohvimasin

ENA 8 – piimakohvi armastajatele

 • 10 erinevat jooki 1 nupulevajutusega (espresso, must kohv, caffè barista, espresso doppio, cortado, cappuccino, flat white, latte macchiato, piimavahu portsjon, kuum vesi)
 • Extra shot funktsioon
 • 10 kohvi kanguse reguleerimisastet
 • Kohvi koguse reguleerimine
 • 3 vee temperatuuri reguleerimisastet
 • Imeline piimavaht ning selle koguse reguleerimine
 • Jookide kohanduste salvestamine
 • Puutetundlik ekraan

Kohvimasin JURA ENA8 Full Metropolitan BlackJura ENA 8

Võrdle