Jura J8 üllatab uuenduslike funktsioonidega!

Jura J8 eestvaade

Superautomaatsete espressomasinate tootja töö võib olla on üsna keeruline – pidevalt on vaja välja mõelda midagi uut ja enneolematut, et kliente üllatada, ka siis, kui midagi revolutsioonilist kohvi valmistamise osas maailmas ei toimu. Sellegipoolest Jura tõestab end jälle uue innovatsioonilise J8-ga! Ja kui sulle meeldib juua magusaid kohvijooke, siis J8 on just sulle!

Magusad kohvijoogid ühe nupulevajutusega

Alustame Jura masinate kõige oodatumast funktsioonist: Sweet Foam. Tänu piimavahustajale kinnitatavale väikesele siirupi konteinerile valmistab J8 ülimõnusa magusa ja pehme piimavahuga kohvijoogi. Masinaga on kaasas 2 siirupi anumate komplekti, mida saad  täita enda lemmikute maitsesiirupitega. Optimaalseks kasutusmugavuseks on menüüs tähisega S välja toodud ja filtreeritavad kõik kohvijoogid, mida saab magusa siirupiga valmistada. Sweet Foam funktsiooni suur eelis on ühtlaselt magus kohv ja piimavaht, tänu millele ei ole vaja kohvi enam segada, vältides sellega joogi liigset jahtumist ja peene piimavahu kadumist.

Sweet Foam Jura J8

Intelligentne tassi sensor Coffee Eye

Kuigi Coffee Eye võib kõlada veidi võõrastavalt, on see intelligentne tassi andur üllatavalt funktsionaalne. Kindlasti pole ma ainus, kes asetab aeg-ajalt hommikul unise peaga kohvitassi vale tila alla ja tulemuseks on mõnus kohv hoopis jäätmesahtlis. Coffee Eye lahendab elegantselt selle probleemi, tuvastades, kas ja kuhu sa tassi panid.

Kui J8 tuvastab tassi kohvitila all, kuvatakse menüüs ainult musta kohvi, espresso ja kuumavee joogivalikud. Kui panid tassi piimatila alla, kuvatakse nii magusa kui ka tavalise piimavahu variandid. Kui tassi pole kummagi tila all, annab masin sulle viisakalt ka sellest märku, ega lase asjatult kohvi valmistada. See nutikas süsteem on mugav ka kiiresti kohvivalikute filtreerimiseks, sest J8 menüüs on neid lausa 31! Kui nii nutikas süsteem sulle siiski veel meeltmööda pole, saad selle funktsiooni soovi korral ka välja lülitada.

Coffee Eye Jura J8

Uusim ja nutikaim kohviveski

Jura J8 peidab uuendusi ka masina sees: täiesti uus ja ülitõhus kohviveski P.A.G.2+ (Professional Aroma Grinder 2+). Sellel on aroomikontrolli funktsioon, mis jälgib aktiivselt jahvatuse konsistentsi ja annab ekraanil soovitusi, millist jahvatusastet võiksid vastava kohvijoogi puhul kasutada. Rääkides jahvatuse reguleerimisest, saad seda teha masina peal oleva valikuketta abil nüüd ka enne kohvijoogi valimist ning õige jahvatusastmega kohv valmib juba esimese joogiga. Lisaks eelnevale töötab uus kohviveski ka tunduvalt vaiksemalt.

Jura J8 jahvatusaste

Suurepärane ekraan ja ilus välimus

Jura J8 espressomasinal on muljetavaldav uue põlvkonna 4.3 tolline värviline puuteekraan, mis on tundlikum kui kunagi varem ning mis koos Jura lihtsalt kasutatava signatuurmenüüga muudab kohvimasina kasutamise ääretult mugavaks.

Mis puudutab välimust ja kvaliteeti, siis ka selle mudeli puhul ei valmista Jura pettumust! Stiilset ja klassikalist Jura nägu J8 on lisaks põhifunktsioonidele täiustatud ka läbimõeldud preemiumklassi lisadega nagu mahe tassivalgustus, aroomi säilitava läbipaistmatu kaanega oamahutiga ja nutika Wifi-Connectiga.

Osta uus Jura J8 espressomasin siit!

Võrdle