Milline filter sobib sinu Jura kohvimasinale?

Kuna kohv koosneb 98% veest, on vee kvaliteet kohvi valmistamisel ülioluline. Kraanivee koostis võib aeg-ajalt kõikuda ning see võib sisalda liigses koguses rauda, kloori või muid mineraale. Samuti võib see sisalda liigselt katlakivi tekitavaid osakesi, mis rikuvad sinu kohvimasinat. Et vältida katlakivi ladestumist ja muuta igasugune kraanivesi kohvi valmistamiseks ideaalseks, on Jura välja töötanud Claris veefiltrid.

JURA Claris veefiltrid

Jura Claris filtrid on spetsiaalselt disainitud Jura espressomasinatele ning sobituvad ideaalselt masina veepaaki. Iga masinaga on kaasas filtri kinnitus, mis hoiab filtrit õiges asendis paigal. Claris filter töötab naturaalse läbivoolu põhimõttel ja filtreerib alati täpselt sellise koguse vett, mida on parasjagu joogi valmistamiseks vaja. Filtri läbilaskevõime sõltub sinu kraanivee karedusest, kuid on keskmiselt kuni 65 liitrit.

Tänu Jura Claris veefiltrile saad iga kord ideaalse kohvi, sest see filtreerib veest välja maitset ja aroomi rikkuvad ained, kuid tervisele olulised ja kohvi maitset parendavad mineraalid ja fluoriidid jäävad alles. Samuti reguleerib see filter vee PH taset. Tänu innovatiivsele koostisele sobivad Jura veefiltrid kasutamiseks üle maailma.

Lisaks õige mineraalisisaldusega veele on Claris filter ka ülioluline sinu kohvimasina kaitsmiseks. Tänu Jura filtri spetsiaalsetele graanulitele filtreeritakse katlakivi osakesed alati optimaalsele tasemele, isegi kui vee karedus on madal.  Korrektse kasutamise korral ei ole tarvis kohvimasinale vaja teostada peaaegu üldse katlakivipesu. Tänu sellele säästad nii oma masinat kui ka aega, sest katlakivist puhtad torud, küttekeha ja pump pikendavad märgatavalt sinu automaatse espressomasina eluiga ja aitavad sellel säilitada oma väärtust.

Jura Claris filtritel ei ole parim enne või kõlblik kuni tähtaegu ning need on õigel hoiustamisel kasutuskõlblikud kuni pakendi avamiseni. Filtreid tuleks säilitada kuivas, jahedas ja pimedas ning avamata originaalpakendis. Avatud pakendiga filter tuleks ära kasutada vähemalt 2 aasta jooksul.

Jura valikus on mitmeid erinevaid filtreid sinu kodusele espressomasinale:

Claris White

CLARIS White veefilter

Valge Jura Claris White filter on disainitud vaid Jura Impressa seeria espressomasinatele. Sellel on spetsiaalne kuju, mis sobib ideaalselt Impressa mudelite veepaaki. Vali enda masinale valge Jura Claris White filter, kui sinu masina filtri kinnitusdetail on musta värvi.

Osta valge Jura Claris White veefilter siit!

Claris Blue+

CLARIS Blue veefilter

Jura Claris Blue+ sinist veefiltrit saab kasutada espressomasinatel, millel on veepaagis sinine filtri kinnitus. See filter on peamiselt mõeldud ENA, ENA Micro ja ka paljudele teistele Jura espressomasinatele, mis on toodetud peale 2010 aastat.

Osta Claris Blue+ veefilter siit!

 

Claris Smart+

Claris Smart veefilter

Jura Claris Smart+ veefilter mõeldud kõigile Jura masinatele, millel on intelligentne veesüsteem I.W.S.® ja halli värvi filtri kinnitus. Smart+ filter, nagu nimigi ütleb, on tark filter, mis suhtleb sinu kohvimasinaga. Tänu kaasaegsele RFID-tehnoloogiale (raadiosagedustuvastus) tuvastab masin, kas filter on sisestatud ning aktiveerib automaatselt sobiva režiimi. Kohvimasin kogub pidevalt teavet filtri kasutamise kohta ning annab sulle märku, kui filtri maht on ületatud. Tänu hallile Smart+ ei pea sa filtri vahetust ise meeles pidama ning saad kindel olla, et sinu espressomasin toimib optimaalselt ja efektiivselt.

Osta Jura Claris Smart+ veefilter siit!

 

Säästa oma aega ja raha ja telli hoopis filtrite kolmikpakk!

JURA Claris Blue+ veefilter, 3tk

Võrdle