Kaheetapilised puhastustabletid, 6 tk

Tootekood: 62715

8.99

*Registreeru Espresso Grupi püsikliendiks ja sulle on alati kõik tooted kuni 20% soodsamad. Kui oled juba püsiklient siis logi sisse.

Tootekood: 62715 Kategooria: Brand:

Kauba kättesaamise viis

TASUTA kauba kättesaamine salongist (Lõuna tee 10, Järveküla 75304) 26.10.2020

Kauba kättesaamine SmartPosti punktist 26.10.2020

Kauba kohaletoimetamine kulleriga 27.10.2020

Kirjeldus

Tõhusad esmaklassilised puhastustabletid

Masina töökindluse ja hea kohvi maitse tagamiseks aastateks, tuleb panna suurt rõhku kohvimasina hügieenile ja regulaarsele hooldusele. JURA teadlaste meeskond on selle jaoks välja töötanud esmaklassilise puhastustableti, mis on varasemast veelgi tõhusamad. Uus kaheetapiline puhastustablett ei tee masina süsteemi mitte ainult puhtaks, vaid katab selle ka kohvirasvade ladestumist pidurdava kihiga.

Kõigil JURA täisautomaatsetel masinatel on hooldusvaba tõmbekamber, seega piisab puhastustsükli käivitamiseks vaid nupule vajutamisest.

JURA kaheetapiliste puhastustablettide kasutamine

  1. etapp, puhastus:
    Erikoostisained lahustavad tõmbekambrist ja sõelast kohvirasva ning muud osakesed. 80 °C vesi peseb põhjalikult puhtaks nii süsteemi sisemised kui välised osad.
  2. etapp, kaitse:
    Aktiivsed toimeained katavad süsteemi kihiga, mis pidurdab kohvijääkide ja rasva ladestumist.

Tulemuseks on täiuslikult puhas kohvimasin.

Tähelepanu! Kasuta JURA täisautomaatse kohvimasina puhastamiseks ja kaitseks alati ainult JURA originaalpuhastustablette. Sedasi saad kindel olla, et hooldusvahendid, mida oma Jura espressomasina hooldamiseks kasutad on välja, on välja töötatud spetsiaalselt masina automaatse puhastustsükli jaoks ning kindlustad sellega oma masina võimalikult pika eluea.

Menüü
Võrdlen tooteid