CLARIS Pro Smart+ veefilter

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 12.20

36.59 31.10

*Registreeru Espresso Grupi e-poe püsikliendiks ja oled alati plussis! Tutvu püsikliendi soodustustega siin. Kui oled juba püsiklient siis logi sisse.

Vaata, kuidas saada veel parem pakkumine.
Vaata, kuidas saada veel parem pakkumine.

TASUTA kauba kättesaamine salongist (Sõpruse pst 29, 10615, Tallinn)

25.07.2024

Kauba kättesaamine SmartPosti pakiautomaadist

26.07.2024

Kauba kohaletoimetamine kulleriga

26.07.2024

Kirjeldus

Revolutsioon filtreerimises

Kuna kohv koosneb 98% ulatuses veest, on oluline, et selle valmistamiseks kasutatav vesi oleks maksimaalselt kvaliteetne. JURA veefilter CLARIS Pro Smart+ garanteerib sulle puhtamast puhtama vee. Kusjuures tänu moodsale RFID- ehk raadioidentifikaatorite tehnoloogiale on sinu espressomasinal esimest korda võimalik filtriga pidevalt otse ka suhelda.

Seega tunneb kohvimasin ära, kas filter on sisestatud, ja käivitab seejärel automaatselt õige režiimi. Ka pidev infovahetus filtri kasutamise kohta on tagatud, mistõttu oskab ta öelda, millal on vajadus filtri väljavahetamiseks. Sedasi ei ole ääretult lihtsaks tehtud mitte ainult veefiltri vahetamine, vaid on tagatud ka optimaalse tõhususe saavutamine.

Tipptasemel tehnoloogia

CLARIS Pro Smart+ professionaalsust kinnitab tema töökäik, mis toimib tipptasemel filtrile kohaselt ülesvoolupõhimõttel. Seega filtreerib ta täpselt nii palju vett, kui iga joogi valmistamiseks vaja on, tagades sedasi filtri kõige tõhusama kasutuse.

Seisev eelfiltreeritud vesi ei jää kunagi veemahutisse, kus see võib kiiresti muutuda ebahügieeniliseks. Modifitseeritud graanulid filtreerivad välja katlakivi (isegi pehmema vee korral) ja vähendavad kahjulike ainete sisaldust paremini kui kunagi varem. Seejuures ei vähene vees sisalduvate mineraalainete ja fluoriidi tase, mis on äärmiselt vajalikud kohvi maitse esile pääsemiseks.

Automaatne filtrituvastus

JURA kohvimasin ja filter suhtlevad omavahel kaasaegse RFID-tehnoloogia abil. Kui kohvimasin on varustatud nutika veesüsteemiga (I.W.S.), tuvastab seade filtri sisestamise, valib automaatselt õige filtrirežiimi ja alustab loputamist. Seade annab sulle aegsasti märku ka sellest, kui hakkab saabuma filtri vahetamise aeg. Selle mitte vahetamisel aktiveerib seade katlakivieemaldus-režiimi. Peale teatud arvu kohvijookide valmistamist annab seade märku ka katlakivi puhastamise vajalikkusest.

CLARIS Pro Smart on mõeldud JURA WE6 ja JURA WE8 nutika veesüsteemiga (I.W.S.) mudelitele.

Tooteinfo

Bränd

JURA

Veefiltrite sobivustabel

CLARIS Pro Blue CLARIS Pro Smart CLARIS Pro Smart Maxi
120-300 liitrit
või 2 kuud
80-300 liitrit
või 2 kuud
200–750 liitrit
või 2 kuud
Uued mudelid
GIGA X8 Gen II green green
GIGA X3 Gen II green green
X6 green green
X8 green green
X10 green green
WE6 green
WE8 green
Vanemad mudelid
GIGA X8 green
GIGA X3 green
IMPRESSA XJ5/XJ9 green
GIGA X7 green
Võrdle