Kolmeetapilised puhastustabletid, 6 tk

11.99 10.19

*Registreeru Espresso Grupi e-poe püsikliendiks ja oled alati plussis! Tutvu püsikliendi soodustustega siin. Kui oled juba püsiklient siis logi sisse.

Vaata, kuidas saada veel parem pakkumine.
Vaata, kuidas saada veel parem pakkumine.

TASUTA kauba kättesaamine salongist (Sõpruse pst 29, 10615, Tallinn)

25.07.2024

Kauba kättesaamine SmartPosti pakiautomaadist

26.07.2024

Kauba kohaletoimetamine kulleriga

26.07.2024

Kirjeldus

Tõhusad esmaklassilised puhastustabletid

Masina töökindluse ja hea kohvi maitse tagamiseks aastateks, tuleb panna suurt rõhku kohvimasina hügieenile ja regulaarsele hooldusele. JURA teadlaste meeskond on selle jaoks välja töötanud esmaklassilise puhastustableti, mis on varasemast veelgi tõhusamad. Uus kolmeetapiline puhastustablett ei tee masina süsteemi mitte ainult puhtaks, vaid katab selle ka kohvirasvade ladestumist pidurdava kihiga.

Kõigil JURA täisautomaatsetel masinatel on hooldusvaba tõmbekamber, seega piisab puhastustsükli käivitamiseks vaid nupule vajutamisest.

JURA kolmeetapiliste puhastustablettide kasutamine

  1. etapp, puhastus:
    Erikoostisained lahustavad tõmbekambrist ja sõelast kohvirasva ning muud osakesed. 80 °C vesi peseb põhjalikult puhtaks nii süsteemi sisemised kui välised osad.
  2. etapp, kaitse:
    Aktiivsed toimeained katavad süsteemi kihiga, mis pidurdab kohvijääkide ja rasva ladestumist.

Tulemuseks on täiuslikult puhas kohvimasin.

Tähelepanu! Kasuta JURA täisautomaatse kohvimasina puhastamiseks ja kaitseks alati ainult JURA originaalpuhastustablette. Sedasi saad kindel olla, et hooldusvahendid, mida oma Jura espressomasina hooldamiseks kasutad on välja, on välja töötatud spetsiaalselt masina automaatse puhastustsükli jaoks ning kindlustad sellega oma masina võimalikult pika eluea.

Tooteinfo

Bränd

JURA

Võrdle