Piimasüsteemi puhastustusgraanulid ( dosaatoriga), 180 g

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 10.57

31.71 26.95

*Registreeru Espresso Grupi e-poe püsikliendiks ja oled alati plussis! Tutvu püsikliendi soodustustega siin. Kui oled juba püsiklient siis logi sisse.

Vaata, kuidas saada veel parem pakkumine.
Vaata, kuidas saada veel parem pakkumine.

TASUTA kauba kättesaamine salongist (Sõpruse pst 29, 10615, Tallinn)

25.07.2024

Kauba kättesaamine SmartPosti pakiautomaadist

26.07.2024

Kauba kohaletoimetamine kulleriga

26.07.2024

Kirjeldus

Heamaitselisteks ja kvaliteetseteks piimakohvijookideks on vajalik puhast ja bakterivaba piimasüsteemi. JURA kohvimasin on tuntud oma ideaalsete kohvijookide poolest. Selle harukordne piimasüsteem ja õhkõrn piimavaht muudavad joogi erakordselt nauditavaks.
Kvaliteetse joogi tagamiseks, on vajalik regulaarne ja hoolikas piimasüsteemi puhastamine. Selle teevad lihtsaks spetsiaalsed JURA puhastusgraanulid. Piimasüsteemi puhastusgraanulid eemaldavad tõhusalt kõik piimajäägid, valgud ja bakterid. Seega on nauditav piimakohvijook alati sinu käeulatuses.

Kergesti kasutatavad puhastusgraanulid

JURA on loonud spetsiaalsed piimasüsteemi puhastusgraanulid, mis muudavad selle puhastamise lihtsamaks kui kunagi varem. Graanulitest valmistatud tabletid lahustuvad hõlpsasti soojas vees. Maksimaalseks kasutusmugavuseks on graanulid pakendatud mugavasse taastäidetavasse doseerimissüsteemiga pudelisse.

Piimasüsteemi puhastusgraanulite kasutamine

Kui soovid alustada puhastust, vali oma JURA kohvimasinal spetsiaalne piimasüsteemi puhastusprogramm. Leiad selle oma kohvimasina juhendist. Seejärel vajuta pudeli dispenserile, kust väljub täpselt õige kogus üheks puhastuseks vaja minevaid graanuleid.

JURA piimasüsteemi puhastustablettide kogus

Ühest pudelitäiest jätkub sulle tablette 30 puhastustsükli jaoks.

Tooteinfo

Bränd

JURA

Võrdle