Automaatne piimavahustuskann

99

*Registreeru Espresso Grupi e-poe püsikliendiks ja oled alati plussis! Tutvu püsikliendi soodustustega siin. Kui oled juba püsiklient siis logi sisse.

Tootekood: 24019 Kategooria:

Loe Jura kohta

Kauba kättesaamise viis

TASUTA kauba kättesaamine salongist (Lõuna tee 10, Järveküla 75304) 29.03.2021

Kauba kättesaamine SmartPosti punktist 30.03.2021

Kauba kohaletoimetamine kulleriga 30.03.2021

Kirjeldus

Perfektne piimavaht loetud sekunditega

Kui sinu sooviks on saada lihtsalt ja laitmatult valmistatud sametjast piimavahtu vaid mõne hetkega, sobib automaatne piimavahustaja just sinule. See piimavahustuskann sobitub suurepäraselt JURA klassikalise disainiga, olles sedasi perfektne tarvik igale kohvimasinale ja asendamatu abiline kõikidele moekate kohvijookide sõpradele.

Lihtne ühe nupuga juhtimine

Olgu su sooviks külm, soe või kuum piim, kõikide nende saamiseks piisab vaid ühele nupule vajutamisest. Kogu seda toimingut juhendavad selged ja arusaadavad ikoonid, mis muudavad valmistuse arusaadavaks juba esimest korrast.

Nii valmib vaid loetud hetkedega täiuslikult peen piimavaht just nii, nagu soovisid – kas külma, sooja või kuumana. JURA automaatne piimavahustuskann aitab sul kogu aeg jõuda täiusliku tulemuseni olgu selleks siis latte macchiato’t, kuum või külm kakao või selliseid moekad kohvijoogid nagu frappe ja chai latte.

Mugav ja kompaktne

Piimavahustuskannu on lihtne puhastada, sest seda magnetjõul töötavat kannu võib ka vee all loputada.

Toitejuhe ja otsakud mahuvad põhja all olevatesse pesadesse, mistõttu on piimavahustuskannu ja selle lisasid mugav hoiustada.

Video

Menüü
Võrdlen tooteid