Cool Control 1l, must

199

*Registreeru Espresso Grupi e-poe püsikliendiks ja oled alati plussis! Tutvu püsikliendi soodustustega siin. Kui oled juba püsiklient siis logi sisse.

Tootekood: 24055 Kategooria:

Loe Jura kohta

Kauba kättesaamise viis

TASUTA kauba kättesaamine salongist (Lõuna tee 10, Järveküla 75304) 29.03.2021

Kauba kättesaamine SmartPosti punktist 30.03.2021

Kauba kohaletoimetamine kulleriga 30.03.2021

Kirjeldus

Cool Control – sinu täiuslik 4 °C piim

Cool Control piimajahuti on läbinud nii tehnilise kui visuaalse uuenduskuuri, et pakkuda sulle varasemast veelgi täiuslikumaid piimaga kohvijooke. Ideaalne temperatuur piimale – 4 °C – pakub sellele maksimaalset värskust pikemaks ajaks.

Tänu täiustunud disainile on piimajahuti nüüd ühtviisi meeli köitev nii sinu silmale kui maitsemeeltele. Piimajahuti vastupidavad alumiiniumdetailid, elegantne disain ja kvaliteetsed materjalid teevad iga automaatse kohvimasina kasutamise maksimaalselt mugavaks.

Ajatu disain

Klassikaliselt lihtne JURA stiilis Cool Controli piimajahuti sobitub hästi seadme kasutusmugavuse ja hügieenilisusega. Kvaliteetsetest materjalidest valmistatud masinal on ühes tükis alumiiniumkorpus ja elegantsed õhutusvõred. Oma puhaste ja minimalistlike joontega sobib Cool Control 1,0 l kõigi JURA kohvimasinatega.

Täiuslik piimavaht

Kui soovid oma trendikatele kohvijookidele täiuslikult paksu ja värsket piimavahtu, on Cool Control piimajahuti just kui sulle loodud. Selleks hoiab masin piima sinu jaoks just õige temperatuuriga (4° C), et vahtu valmistama hakates oleks ta parimas värskuses.

Tänu Cool Controli ja automaatse kohvimasina vahelisele pidevale juhtmeta andmesidele* ning uuele sisseehitatud piimataseme näidikule tead sa alati täpselt, millal on vaja jahutit uuesti piimaga täita.

* Juhtmevaba adapteriga (lisavarustuses) Cool Control ühildub kõigi JURA automaatsete kohvimasinatega, mille varustuses on Smart Connect.

Maksimaalne mugavus

Piima lisamine käib tõeliselt kiiresti ja lihtsalt, sest sul ei ole selleks vaja mahutit eemaldada. Täiendavat kasutusmugavust lisavad veel digitaalne temperatuurinäit ja tihedalt sulguv alumiiniumkaas.

Ülim puhtus

Tihedalt istuvad liitmikud garanteerivad sulle, et piima teekond piimajahutist tassi on maksimaalselt hügieeniline. Ka kõikide osade puhastamine on tehtud võimalikult hõlpsaks. Seetõttu on kõik piimaga kokkupuutuvad osad, alates roostevabast terasest mahutist kuni imiotsikuni välja, sobilikud pesemiseks ka nõudepesumasinas.

Menüü
Võrdlen tooteid