JURA piimajahuti (0.6L / must)

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 66.33

199

Laost otsas

Tootekood: 24236 Kategooria:

Loe Jura kohta

TASUTA kauba kättesaamine salongist (Sõpruse pst 29, 10615, Tallinn)

24.07.2024

Kauba kättesaamine SmartPosti pakiautomaadist

25.07.2024

Kauba kohaletoimetamine kulleriga

25.07.2024

Kirjeldus

Cool Control – perfektsel temperatuuril piim

Cool Control piimajahuti pakub sulle võimalust nautida varasemast veelgi täiuslikumaid kohvijooke. Nii tehnilise kui visuaalse uuenduskuuri läbinud piimajahuti hoiab sinu kohvi piima ideaalsel temperatuuril – 4 °C. Sellega on garanteeritud maksimaalne värskus pikaks ajaks.

Silmipaitavalt täiuslik disain köidab nii nägemis- kui maitsemeelt. Cool Control’i vastupidavad alumiiniumdetailid, klassikaline disain ja kvaliteetsed materjalid teevad iga piimajahuti kasutamise korra maksimaalselt mugavaks.

Klassikaline disain

Cool Control piimajahuti on klassikaliselt lihtsa JURA stiilis disainiga. Jahuti on valmistatud vaid parimatest materjalidest, sellel on ühes tükis alumiiniumkorpus ja elegantsed õhutusvõred. Tänu piimajahutist õhkuvale ajatule klassikale sobib Cool Control 0,6 l kõigi JURA kohvimasinatega.

Ideaalne piimavaht

Cool Control piimajahuti on loodud kõigile neile, kes soovivad täislikult paksu ja perfektselt värsket piimavahtu. Jahuti hoiab piima sinu jaoks just õige temperatuuril 4° C. Just sellisel temperatuuril piim on maksimaalselt värske ning tagab parima tulemuse.

Cool Control piimajahuti ja automaatse kohvimasina vahel toimub informatiivne juhtmeta andmesidele*. Seega annab uus sisseehitatud piimataseme näidik sulle täpselt teada, millal on vaja jahutit uuesti piimaga täita.

* Juhtmevaba adapteriga (lisavarustuses) Cool Control ühildub kõigi JURA automaatsete kohvimasinatega, mille varustuses on Smart Connect.

Suurepärane kasutusmugavus

Piima lisamiseks ei ole sul vaja eemaldada isegi mahutit. Seetõttu on see toiming veel eriti lihtne ja kiire. Lisamugavust pakuvad ka digitaalne temperatuurinäit ja tihedalt sulguv alumiiniumkaas.

Ülim puhtus

Sul ei ole vaja muret tunda hügieeni pärast. Liitmikud on tihedalt istuvad, seetõttu on kogu piima teekond piimajahutist tassi maksimaalselt hügieeniline. Sama läbimõelduks on tehtud ka piimajahuti puhastamine. Nii on sul võimalus kõik piimaga kokkupuutuvad osad, alates roostevabast terasest mahutist kuni imiotsikuni välja, pesta nõudepesumasinas.

Kasutusjuhend

0,6 liitrine must cooler

Võrdle