Klaasist piimamahuti 0,5l

Tootekood: 72570

24

*Registreeru Espresso Grupi püsikliendiks ja sulle on alati kõik tooted kuni 20% soodsamad. Kui oled juba püsiklient siis logi sisse.

Tootekood: 72570 Kategooria: Brand:

Kauba kättesaamise viis

TASUTA kauba kättesaamine salongist (Lõuna tee 10, Järveküla 75304) 24.09.2020

Kauba kättesaamine SmartPosti punktist 25.09.2020

Kauba kohaletoimetamine kulleriga 25.09.2020

Kirjeldus

Praktiline ja kaunis

Kui sinu sooviks on end ja oma külalisi üllatada trendikate flat white´i, latte macchiato või cappuccinoga kohvijookidega, on see klaasist piimamahuti sinu jaoks asendamatu abivahend.

See JURA kauni disainiga ühtlustatud anum on äärmiselt käepärane. Seda on mugav hoiustada külmikus ja vajadusel ühendada kohvimasinaga. Piimamahutisse saad korraga panna kuni 0,5 liitrit piima ja seda võib pesta ka nõudepesumasinas.

Kasutusel vaid kõige kvaliteetsemad materjalid

Kvaliteetsest klaasist tehtud mahuti ning roostevabast terasest piimatoru tagavad selle, et piima läbimisel ei tekiks sellele kõrvalisi maitseid.

Täiuslik piimakohvi valmib vaid mõne hetkega

Piimamahuti voolik on ühendatud kaane külge sedasi, et see oleks valmis koheseks kasutamiseks. Lihtne lüli ühenduse jaoks kindlustab selle, et piima läbitav teekond oleks alati täiuslikult puhas. Hügieenilisust lisab asjaolu, et piimavooliku väline osa, mis tihtipeale kergesti määrdub, ei ole selle mahuti puhul kunagi piimaga otseses kontaktis. Ka anuma osade sile pind ning nõudepesumasinas pesemise võimalus muudavad piimamahuti puhastamise äärmiselt hõlpsaks.

Mugav hoiustamise võimalus

Lihtsat hoiustamist võimaldab piimamahuti käepärane disain. Seetõttu on seda vajadusel mugav hoida ka näiteks külmiku uksesahtlis.

Menüü
Võrdlen tooteid