• Programmeerituid kohvijooke: 4
  • Kohvikanguse astmeid: 3
  • Veepaagi maht: 1,1 L
  • Oamahuti: 125 g
  • Jäätmesahtel: 10 tassi
  • Mitmeastmeline AromaG3 veski

Kohvimasin JURA ENA 4 Full Metropolitan Black

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 233

699*

Kuumakse alates 20€

*Registreeru Espresso Grupi e-poe püsikliendiks ja oled alati plussis! Tutvu püsikliendi soodustustega siin. Kui oled juba püsiklient siis logi sisse.

Vaata, kuidas saada veel parem pakkumine.
Vaata, kuidas saada veel parem pakkumine.

Tootekood: 15501 Kategooria: Silt:

Loe Jura kohta

TASUTA kauba kättesaamine salongist (Sõpruse pst 29, 10615, Tallinn)

26.09.2023

TASUTA Kauba kohaletoimetamine DPD kulleriga

26.09.2023

Kirjeldus

Kohvimasin, mida iseloomustab lihtsus

Kui otsid espressomasinat, mida oleks lihtne käsitleda, kuid sellest hoolimata ei kaota kohvi oma suurepärases maitses, on JURA ENA 4 sulle mõeldud. ENA 4 on uus kompaktne ühe tassi nutikas espressomasin, mis on ideaalse täiuslikkuse saavutanud tänu aastatepikkusele kogemusele, AromaG3 veskile ja impulss-tõmbeprotsessile (P.E.P.®)

JURA ENA 4 espressomasin on tehtud oma tööpõhimõttelt äärmiselt lihtsaks. Suurepärase maitseelamuse saamiseks piisab vaid ühest nupuvajutusest. Masin võimaldab sul valida kolme aroomitaseme vahel ja määrata, kui soovid kasutada jahvatatud kohvi. Peale selle on tassi mahu seadistamiseks väga palju võimalusi.

Alati värskelt jahvatatud

JURA ENA 4 kohvimasin pakub sulle alati värskeimat jahvatust. Lisaks on masin varustatud uuendusliku nutika P.E.P.®-protsessiga, mis võimaldab sul äärmiselt paindlikult seadistada erinevaid tassi tüüpe. P.E.P.® protsess optimeerib väikeste kohvijookide tõmbeaega ja viib aroomi nautimise uuele tasemele.

ENA 4
ENA 4

JURA ENA 4 ja kiirus

JURA ENA 4 on eriti kiire tänu AromaG3 veskile, mis on varasemast kaks korda kiirem. Kusjuures kogu selle kiiruse juures ei kaotata kohvi sugugi aroomis. Sedasi on säilinud JURA moto „värskelt jahvatatud, mitte kapslis“.

Kasutuse lihtsus

Espressomasinat on väga lihtne kasutada. Eelkõige tuleb see sellest, et masinale on võimalik seadistada rohkelt erinevaid eelseadistatud funktsioone. Seega piisab vaid ühest ainsast nupuvajutusest, et ellu viia mitmeid erinevaid funktsioone.

JURA ENA 4
JURA ENA 4

Kompaktne ja kaunis

JURA ENA 4 on oma mõõtmetelt mõnusalt kompaktne. Seega on tal laiust vaid 27,1 cm, kõrgust 32,3 cm ja sügavust 44,5 cm. Sedasi ei ole sul vaja muretseda masina tööpinnale mahutamise pärast.

Lisaks väiksusele iseloomustab JURA ENA 4 ka tema välimus. Nii on ta sinu köögis disainielement omaette. Full Metropolitan Black ja Full Nordic White mudelid rõhutavad nii lihtsust kui ka elegantsi. Kõige selle krooniks lisab stiili teemanti meenutava välimusega silindriline veepaak.

Sulle võib meeldida ka…

Võrdle